Baş Ağrısına ne iyi gelir?

Baş ağrısından şikayetçiyseniz sizler için güzel önerilerimiz var. Gününüzü mahveden bir Bai ağrısından kurtulmak için yapmanız gerekenler ilk önce hafif soğuk bir su ile yüzünüzü yıkamak olacak, ardından 15 dakika karanlık ve sessiz bir ortamda kalmak ve ışık olan yerlerden kaçınmak hem başınız hem vucüdünüz için dinlendirici olacaktır. Eğer, bunları yapacak durumunuz yok ise, açık […]

Yazar: Bilal - Tarih: 24 Nisan 2015 12:55
Baş Ağrısına ne iyi gelir?

Baş ağrısından şikayetçiyseniz sizler için güzel önerilerimiz var. Gününüzü mahveden bir Bai ağrısından kurtulmak için yapmanız gerekenler ilk önce hafif soğuk bir su ile yüzünüzü yıkamak olacak, ardından 15 dakika karanlık ve sessiz bir ortamda kalmak ve ışık olan yerlerden kaçınmak hem başınız hem vucüdünüz için dinlendirici olacaktır.
Eğer, bunları yapacak durumunuz yok ise, açık havada biraz yürümez size iyi gelebilir. Ancak soğuk havalarda dikkat etmeniz gerekli zira, baş ağrısından kurtulmak istersen hasta olmayasınız.

BAŞ AĞRISINA MASAJ!

Eğer yukarda söylediklerimizin bir etkisi olmadıysa, eli hafif ancak uzun süre masaj yapacak bir arkadaş bulsanız kendinize iyi olur. Şakak kısmınızın ovulması sizi bir nebzede olsa rahatlatacaktır.

AYNI ZAMANDA MUZ VE ÇİLEK YEMEK İYİ GELİYOR!

Baş ağrısı ile uğraşırken aklınıza muz yemek gelirmi bilmem ama bazı kesimlere göre MUZ yemek baş ağrsını kesiyor bazı kesim ise ilek hayranı çıktı.

ŞINAV ÇEKİN!

Bu yöntem bizzat benim yöntemimdir adımın Efkan K. olduğu kadar başım ağrıdığında hafifletmek için çok yorgun olsam bile biraz şınav çekerim, ardından bir duş. Kafayı vurup yatma vakti!

 

Baş Ağrısına ne iyi gelir?

Baş Ağrısına ne iyi gelir?

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed