Bebeğini 4. Kattan Aşağı Attı

  İzmir’de 4 ay önce yaşanan olayda bugün gelişme var. Bebeği tuvalette doğurduğu ve hemen ardından balkondan aşağı attı iddiasıyla tutuklanan Refika Gülkan bugün haki karşısına çıktı.Refika Gülkan bugün haki karşısına çıktı. Olay 1 Ocak’ta meydana gelmişti. Apartmanın boş alanında bebeğin cansız bedenini gören vatandaşlar hemen yetkililere bildirdi. Ayrıntılı arama başlatan polis ekipleri Refika Gülkan’ı […]

Yazar: Bilal - Tarih: 13 Mayıs 2015 11:23
Bebeğini 4. Kattan Aşağı Attı

 

İzmir’de 4 ay önce yaşanan olayda bugün gelişme var. Bebeği tuvalette doğurduğu ve hemen ardından balkondan aşağı attı iddiasıyla tutuklanan Refika Gülkan bugün haki karşısına çıktı.Refika Gülkan bugün haki karşısına çıktı.

Olay 1 Ocak’ta meydana gelmişti. Apartmanın boş alanında bebeğin cansız bedenini gören vatandaşlar hemen yetkililere bildirdi.

Ayrıntılı arama başlatan polis ekipleri Refika Gülkan’ı yakaladı. Olayın ardından kasten adam öldürme suçundan Cumhuriyer Savcısı tarafından ağırlaştırılmış müebbet istemiyle dava açtı.

Gülkan’ın verdiği ifade aynen şöyle; “2008 yılında geçirdiğim trafik kazası sonucu beynimde hasar oluştu. Bu olayın ardından dengem bozuldu. Kendimi boşlukta hissettim. Aileme birçok şeyi anlatamadım. Bir erkek arkadaşım vardı, ondan hamile kaldım. Ondan ayrıldım. Bu benim psikolojimi bozdu. Olay günü kabız sancım tuttuğunu zannedip, tuvalete gittim. Bebek karnımdan birden klozete düştü. Baktığımda, ağlama sesi gelmiyordu. Annemin bu manzarayı görmesi benim ölümümden çok kötü olacaktı. Anneme seslenmedim. Ağabeyime söylerse, aile faciası yaşanırdı. Ben de balkondan aşağıya attım. Sonra da gidip yatağa yattım. Cinsiyetini bile bilmiyordum, polislerden öğrendim. Kasti bir şey yapmadım. Çok pişmanım dedi.

Mahkeme heyeti, sanığın ruh sağlığının tespiti için Adli Tıp Kurumu’nda müşahede altına alınmasına, tahliye isteminin reddine ve tutukluluk halinin devamına karar verip duruşmayı ertelemek durumunda kaldı.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed