Erdoğan’ın polis haftası konuşması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polis Teşkilatı’nın 170. yıl kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul ettiği 81 ilde görevli 400 polis memuruna hitap etti. Erdoğan, polise karşı olanların 17-25 Aralık operasyonlarında polise neden karşı olmadıklarını sordu; POLİSE DÜŞMANLAR NASIL POLİS SEVDALISI OLUYOR “Ülkesine ve milletine ihanet edecek şuursuzlar yüzünden hiçbir polisimizin rencide edilmesine razı olamam. Hiçbir polisimizin haksız […]

Yazar: Bilal - Tarih: 10 Nisan 2015 16:26
Erdoğan’ın polis haftası konuşması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polis Teşkilatı’nın 170. yıl kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul ettiği 81 ilde görevli 400 polis memuruna hitap etti.

Erdoğan, polise karşı olanların 17-25 Aralık operasyonlarında polise neden karşı olmadıklarını sordu;

POLİSE DÜŞMANLAR NASIL POLİS SEVDALISI OLUYOR

“Ülkesine ve milletine ihanet edecek şuursuzlar yüzünden hiçbir polisimizin rencide edilmesine razı olamam. Hiçbir polisimizin haksız yere rencide edilmesini kabul edemeyiz ama maalesef kurunun yanında yaş da yanıyor.  Polise her türlü hakareti edenler 17-25 Aralık’ta nasıl polis sevdalısı oluyor ben anlamakta zorlanıyorum.”

Erdoğan: Polise düşmanlar nasıl polis sevdalısı oluyor İZLE


Erdoğan’ın konuşmasından satır başları;

BU TEŞKİLAT BİR BÜTÜNDÜR

“Herkesin vicdanı kendisidir. 1845 yılında ilk polis ismini alan 1937 yılında bugünkü işleyişine kavuştu. Ülkemizin güven ve huzur kaynağı polisimizdir.

Her dönem bir fitne ateşi yakılarak polisler kendi içlerinde bölünmeye çalışıldı. Bu teşkilat bir bütündür.

PARALEL ÖRGÜT İÇİNDE ÖRGÜTLENDİ

Türkiye üzerine oynanan oyunlar üzerindeki hedeflerden biri polisler oldu. Polisler kendi içinde bölünmeye, taraf yapılmaya çalışıldı. Bu teşkilat bir bütündür. Bu teşkilat bölündüğü anda millet bölünür, devlet bölünür, vatan elden gider. Bu teşkilatın önemi bu denli büyüktür. Aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetlerimizdir.

Son olarak paralel örgüt, polis içinde örgütlendi. Bu bölmeye örnek paralel yapıdır. Polis içinde mensupları çıktı. Ülkesine ve milletine ihanet edecek şuursuzlar yüzünden hiçbir polisimizin rencide edilmesine razı olamam. Ama gel gelelim ki kurunun yanında yaş da yanıyor.

ALLAH’TAN BAŞKA KİMSEYE TAPMAYIZ

Kul olarak Allah’tan başka bizim hiçbir tapacak, kulluk edecek merciimiz yoktur. Çalıştığımız şu devlet dairelerinde üslerimizin hukuka uygun olarak verdikleri talimatlar yerine gelirilmeli, ona ters olanlar yerine getirilmemelidir.

Size hukuk açısından verdiği talimatlardır has olan. Kurumlar içinde imamlar var. Biz camilerde bilirdik ama polis içinde de varmış. Şemalarla önümüze geldi. Sonra bu imamlar tası tarağı toplayıp Türkiye’yi terk ettiler.”

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed