Fransa’da Cumaya Gidiyoruz Klibi

Karter Zaher & Jae Deen isimli iki genç Fransa’da yaşıyor bu iki genç Cuma Namazı ile ilgili eğlenceli bir klip hazırladı. İki gencin hazırladığı Cuma Namazı ile ilgili klip eğlenceli bir R&B bir tarzda şarkı şeklinde oldu ve yapılan bu klip sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Klip youtube’da 2 milyon izlenme sayısına ulaştı ve bu sayı […]

Yazar: Bilal - Tarih: 8 Mayıs 2015 17:46
Fransa’da Cumaya Gidiyoruz Klibi

Karter Zaher & Jae Deen isimli iki genç Fransa’da yaşıyor bu iki genç Cuma Namazı ile ilgili eğlenceli bir klip hazırladı.

İki gencin hazırladığı Cuma Namazı ile ilgili klip eğlenceli bir R&B bir tarzda şarkı şeklinde oldu ve yapılan bu klip sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Klip youtube’da 2 milyon izlenme sayısına ulaştı ve bu sayı iki günde oldu facebookta paylaşım rekorları kıran ve R&B tarzında söylenen şarkı ile gençler büyük sempati topladı.

Karter Zaher & Jae Deen isimli gençler bu klip hakkında açıklama yaptı açıklamalarında Müslümanlığı terör olarak görenlere bu klibi izlemelerini tavsiye ettiklerini söylediler.

dünyanın böyle şeylere ihtiyacı olduğunu ve Müslümanların vahşi olmadığını göstermek için bunun gibi çalışmalarının devam edeceğini söyleyen gençler bir kaç yerden reklam teklif aldık fakat hiçbirini kabul etmedik ve yapımcılardan ricamız bize reklam teklifi göndermesinler çünkü biz bu işi para için değil Müslümanlığı yanlış tanıyan dünyaya onun gerçek yüzünü göstermek için yapıyoruz dediler.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed