Haşim Kılıç MHP’den aday olacak iddiası

Anayasa Mahkemesi Başkanı olduğu dönemde Twitter üzerine verdiği kararlar tartışma konusu olan Haşim Kılıç‘ın siyasete gireceği söyleniyordu. 3 GÜN ÖNCE SİNYAL VERMİŞTİ Haşim Kılıç 3 gün önce gazetecilere yaptığı açıklamada “Zaten her zaman siyasetin içindeydim” demişti. Şimdi ise Haşim Kılıç’ın MHP‘den aday olacağı iddiası kulislerde dolaşıyor. HAŞİM KILIÇ MHP’DEN ADAY OLACAK İDDİASI Habertürk’ten Saliha Çolak, […]

Yazar: Bilal - Tarih: 18 Mart 2015 15:54
Haşim Kılıç MHP’den aday olacak iddiası

Anayasa Mahkemesi Başkanı olduğu dönemde Twitter üzerine verdiği kararlar tartışma konusu olan Haşim Kılıç‘ın siyasete gireceği söyleniyordu.

3 GÜN ÖNCE SİNYAL VERMİŞTİ

Haşim Kılıç 3 gün önce gazetecilere yaptığı açıklamada “Zaten her zaman siyasetin içindeydim” demişti. Şimdi ise Haşim Kılıç’ın MHP‘den aday olacağı iddiası kulislerde dolaşıyor.

HAŞİM KILIÇ MHP’DEN ADAY OLACAK İDDİASI

Habertürk’ten Saliha Çolak, Haşim Kılıç’ın MHP’den başvuru yapacağını ancak Bahçeli’nin bu konuda henüz karar vermediğini iddia eden bir habere imza attı. İşte o haber:

Önemli isimlerin başvurularını bugün yapması beklenirken, eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın da (MHP’ye) başvuru yapabileceği belirtiliyor.

MHP’ye bugün akşam saatlerine kadar başta eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç olmak üzere önemli bazı isimlerin başvuru yapması bekleniyor.

Kılıç’ın akrabası Ahmet Serdaroğlu’nun, Kılıç için görüşmeler yaptığı belirtiliyor. Kendisi de aday adaylığı başvurusu yapan Serdaroğlu’nun yetkililere, Kılıç’ın son gün başvurusunu yapacağını ilettiği öğrenildi. ANAP’lı eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan ile eski Sayıştay Başkanı Mehmet Damar da aday adaylığı başvurusunda bulundu.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed