İbra İstanbul’da

Galatasaray  ile son günlerde ismi sık sık  anılan dünyaca ünlü golcü oyuncu Zlatan Ibrahimovic İstanbul’a geldi. Dün gece Stockholm Arlanda Havalimanı’ndan İstanbul’a gelen İsveçli oyuncu buradan aktarma yaparak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye geçti. Şampiyonlar Ligi’ne direkt olarak katılacak olan Galatasaray’ın bir süredir gündeminde olduğu öne sürülen futbolcunun transfer durumunun kısa süre içerisinde netleşmesi iddia ediliyor.      

Yazar: Bilal - Tarih: 1 Haziran 2015 17:17
İbra İstanbul’da

Galatasaray  ile son günlerde ismi sık sık  anılan dünyaca ünlü golcü oyuncu Zlatan Ibrahimovic İstanbul’a geldi. Dün gece Stockholm Arlanda Havalimanı’ndan İstanbul’a gelen İsveçli oyuncu buradan aktarma yaparak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye geçti.

Şampiyonlar Ligi’ne direkt olarak katılacak olan Galatasaray’ın bir süredir gündeminde olduğu öne sürülen futbolcunun transfer durumunun kısa süre içerisinde netleşmesi iddia ediliyor.

ibrahimovic-istanbul-da-7369356_5856_m

 

 

 

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed