İngiliz sunucu Susanna Reid, Cameron ile flörtleşti

İngiltere, ‘Good Morning Britain’ isimli programın sunucusu Susanna Reid’i konuşuyor. İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir röportaj gerçekleştiren sunucunun röportaj esnasında sergilediği hareketler  Daily Mail gazetesi tarafından “flörtleşme” olarak yorumlandı. CAMERON’A KUR YAPTI On yıl boyunca BBC’de çalıştıktan sonra ITV’ye transfer olan sunucunun Cameron’a program boyunca 14 soru sorduğunu bu sorulardan 11’inin aile yaşamı, 2’sinin […]

Yazar: Bilal - Tarih: 27 Mart 2015 11:24
İngiliz sunucu Susanna Reid, Cameron ile flörtleşti

İngiltere, ‘Good Morning Britain’ isimli programın sunucusu Susanna Reid’i konuşuyor. İngiltere Başbakanı David Cameron ile bir röportaj gerçekleştiren sunucunun röportaj esnasında sergilediği hareketler  Daily Mail gazetesi tarafından “flörtleşme” olarak yorumlandı.

CAMERON’A KUR YAPTI

On yıl boyunca BBC’de çalıştıktan sonra ITV’ye transfer olan sunucunun Cameron’a program boyunca 14 soru sorduğunu bu sorulardan 11’inin aile yaşamı, 2’sinin siyaset ve sadece bir tanesinin 7 hafta sonra gerçekleşecek seçimlerle ilgili olduğunu belirten gazete, Reid’in Cameron’a resmen kur yaptığını yazdı.

İngiliz sunucu Susanna Reid Cameron ile flörtleşti VİDEO

VUCÜT DİLİ UZMANI: HAREKETLERİ CİLVELEŞMEYE İŞARET EDİYOR

Haberde görüşlerine yer verilen vücut dili uzmanı Judi James ise Reid’in mülakat sırasındaki hareketlerinin cilveleşmeyi işaret ettiğini belirtti.

Gazete ise sunucu Reid’in hareketlerini, “Grinin 50 Tonu” filmine gönderme yaparak “Flörtün 50 Tonu” şeklinde adlandırdı.

DAHA ÖNCE DE BECKHAM İLE BENZER ANLAR YAŞADI

“Susanna Reid programdaki konuklarıyla flörtleşmesiyle tanınıyor” ifadelerini kullanan gazete, bu durumun bir ilk olmadığını, Reid’in daha önce eski İngiliz futbolcu David Beckham ile de benzer anlar yaşadığı iddiasına yer verdi.

Programın bugün ITV’de yayınlanmasının ardından adeta günün olayı olan Reid, sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden bir oldu.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed