Paris saldırganları polis çemberinde

Paris’in kuzeydoğusundaki Dammartin-en- Goele kasabasında şüpheliler, önce bir kadının otomobilini gasp etti. Gasp olayı sonrası bir matbaaya giren şüpheliler, işyerindeki bir çalışanı rehin aldı. Kaynaklar rehinenin kadın olduğunu belirtiyor. NEFES KESEN OPERASYONDAN KARELER “TESLİM OLMAYACAĞIZ” Polisin şu aşamada operasyonu durdurduğu ve rehine pazarlığı yaptığı ifade ediliyor. Saldırganlar teslim olmayacaklarını söyledi. Charlie Hebdo zanlılarına helikopter destekli […]

Yazar: Bilal - Tarih: 10 Ocak 2015 15:22
Paris saldırganları polis çemberinde

Paris’in kuzeydoğusundaki Dammartin-en- Goele kasabasında şüpheliler, önce bir kadının otomobilini gasp etti. Gasp olayı sonrası bir matbaaya giren şüpheliler, işyerindeki bir çalışanı rehin aldı. Kaynaklar rehinenin kadın olduğunu belirtiyor.

NEFES KESEN OPERASYONDAN KARELER

“TESLİM OLMAYACAĞIZ”

Polisin şu aşamada operasyonu durdurduğu ve rehine pazarlığı yaptığı ifade ediliyor. Saldırganlar teslim olmayacaklarını söyledi.

Charlie Hebdo zanlılarına helikopter destekli operasyon İZLE

BİNAYI KUŞATILDI

Rehine pazarlığı nedeniyle operasyonun durdurulduğu ifade ediliyor. Öte yandan polis, bölgenin tamamını güvenlik çemberine almış durumda. Binayı gören çatılara keskin nişancılar yerleştirildi. Askeri helikopterler de bölgeyi anbean izliyor.

”ŞEHİT OLMAK İSTİYORUZ”

Kasaba çalışan bir avukat da Kauşi kardeşlerin şehit olmak istediklerin ve teslim olmayacaklarını söylediklerini aktardı.

“SİVİL ÖLDÜRMÜYORUZ, GİT”

Dammartin-en- Goele kasabasındaki matbaaya giden bir pazarlamacı, saldırganları özel harekat sandığını ve yanlarına giderek ellerini sıktığını iddia etti. Fransız radyosuna konuşan pazarlamacı: “Ellerimi sıkan saldırganlar, sivil öldürmüyoruz, git dediler.”

KASABAYA GİRİŞ ÇIKIŞ YASAK

Dammartin-en- Goele kasabasına giriş ve çıkışlar yasaklandı. Polis kasabada yaşayanların evlerinden dışarı çıkmamasını istedi.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed