Samsung Galaxy Tab 5

  Samsung’dan yine yeni bir ürün.Samsung Galaxy serisiyle tam bir servet elde ederken yeni bir modelini daha tanıttı.Galaxy S6 ve S6 Edge ile müthiş bir çıkış yakalayıp Iphone 6 ya kafa tutan Samsung şimdide yeni bir tablet klasiğini ortaya çıkarttı.Samsung Galaxy Tab 5 ile başarılarının devam etmesini istiyor. –    S6 ve  S6 edge ile […]

Yazar: Bilal - Tarih: 20 Nisan 2015 11:42
Samsung Galaxy Tab 5

gsmarena_001  Samsung’dan yine yeni bir ürün.Samsung Galaxy serisiyle tam bir servet elde ederken yeni bir modelini daha tanıttı.Galaxy S6 ve S6 Edge ile müthiş bir çıkış yakalayıp Iphone 6 ya kafa tutan Samsung şimdide yeni bir tablet klasiğini ortaya çıkarttı.Samsung Galaxy Tab 5 ile başarılarının devam etmesini istiyor.

–    S6 ve  S6 edge ile tam bir çıkış sağlayan Samsung bu seferde Tablet dünyasını alt üst edecek gibi.Yeni modeli Tab 5  piyasaya sızmış durumda.

– Galaxy Tab 5 , Çin’in ünlü sertifika kuruluşu olan TENNA’nın sertifikalarında ortaya çıktı. S6 ile satış rekorları kıran Samsung bu hedefini tablet piyasasında da  sürdürmeyi hedefliyor.

–  Galaxy Tab 5 1.2 Ghz hızı ve 4 çekirdeği ile gayet hızlı bir tablet olacak.2 Gb ram ve 16 Gb dahili hafıza ile piyasayasa sürülmesi bekleniyor.Ekranı ile 8 inç. ve 1024 x 768 çözünürlüklü bir ekran ile gelecek.

–  Galaxy Tab 4’e bakarak daha ince ama daha ağır olacak.Ama 4 çekirdekli ve 1.2Ghz işlemcisi ile Tab 4 den çok daha hızlı olacağa benziyor.

–  S pen kalemi Tab 5 ile gelecek.Aynı zamanda 2 Mp ön 5 mp arka kamerası ,  ince ye yüksek çözünürlüklü ekranı ile fotoğraf kalitesi bakımından da oldukça iddialı.Ayrıca Android Lollipop 5.0 işletim sistemi ile gelecek.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed