‘Sesi Çok Güzel’ Yarışmacısı Vuruldu

  Diyarbakır’da yaşanan olayda ‘Sesi Çok Güzel’ yarışmasının finalisti Mutlu Kaya başından vuruldu. Diyarbakır’ın, Ergani ilçesinde, ulusal televizyon kanalındaki ses yarışmasına katılan Mutlu Kaya, silahlı saldırıya uğradı. Kimliği belirlenemiyen kişi veya kişiler Kaya’yı kendi evinde sıkıştırdı. Olay sonrasında hane halkının kızlarını görmesiyle sağlık ekiplerine haber verdiler hızla olay yerine gelen sağlık ekipleri Kaya’nın başından tabancayla […]

Yazar: Bilal - Tarih: 18 Mayıs 2015 14:11
‘Sesi Çok Güzel’ Yarışmacısı Vuruldu

 

Diyarbakır’da yaşanan olayda ‘Sesi Çok Güzel’ yarışmasının finalisti Mutlu Kaya başından vuruldu.

Diyarbakır’ın, Ergani ilçesinde, ulusal televizyon kanalındaki ses yarışmasına katılan Mutlu Kaya, silahlı saldırıya uğradı. Kimliği belirlenemiyen kişi veya kişiler Kaya’yı kendi evinde sıkıştırdı.

Olay sonrasında hane halkının kızlarını görmesiyle sağlık ekiplerine haber verdiler hızla olay yerine gelen sağlık ekipleri Kaya’nın başından tabancayla vurulduğunu ve ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu söylediler.

Sağlık ekipleri ilk müdahalesinin ardından  Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri derin bir inceleme başlattı. Zanlı ve zanlıların hala kimliği belirlenemedi çalışmalar tüm hızıyla sürdürüldüğü bilgisi verildi.

Sibel Can, Mutlu Kaya’yı takımına katmak için Diyarbakır’a gitmişti. Can, genç yarışmacı için “veliahtım” ifadelerini kullanmıştı. Sibel Can, bir okulun kantininde çalışan 19 yaşındaki Mutlu Kaya’yı Diyarbakır’dan İstanbul’a kendisi getirmişti.

Olaydan sonra Sibel Can instagram’a paylaştığı fotoğraf’ın altına şunları yazdı; “Benim güzel Mutlu kızım nasıl kıydılar sana. Çok üzgünüm. Yarışma sayesinde tanıdığım, binlerce pırlanta kızımızdan biri olan Mutlu’nun sağlık durumu şu anda çok kritik. Acil şifalar diliyorum. Dualarımızı eksik etmeyelim…” mesajını verdi.

BENZER HABERLER
Yorum Yap
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu Windows 10’un Piyasa Çıkış Tarihi Belli Oldu 29 Temmuz 2015 Çarşamba Günü Çıkacak Microsoft, bugün yeni nesil işlet...
O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de O Telefon İçin Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Sony Xperia Z Lollipop Güncellemesi Türkiye’de! 2015’te telefon ...
İlginç İcat İlginç İcat Telefonu Şarj Eden Sırt Çantası Karabük Üniversitesi Safranbolu Meslek...
15 Yaşındaki Mucit 15 Yaşındaki Mucit Mersin’in Erdemli ilçesinde 15 yaşındaki ilkokul öğrencisi Faruk...
Bizi Takip Edin
Güncel Son Haber İletişim Güncel Son Haber Feed